Food Cards | Andiamo GROUP
  • Slovenčina
  • English

Food Cards

STAŇTE SA AJ VY MAJITEĽOM FOOD CARD A VYUŽÍVAJTE ZĽAVU NA KONZUMÁCIU VO VAŠEJ OBĽÚBENEJ REŠTAURÁCII.

Food Card je vernostný systém spájajúci naše prevádzky Andiamo Pizza, Pilsner Urquell Pub, Andiamo Express, Sedliacky dvor, Andiamo Gelato a Tahiti nachádzajúce sa v SC Aupark Košice, reštaurácie Vicolo, Sedliacky dvor a cukráreň Andiamo Caffe & Gelato v OC Atrium Optima Košice, taktiež Andiamo Pizza a Pilsner Urquell Pub v ZOC Max Prešov a Andiamo Pizza, Šariš Pub a Sedliacky Dvor v OC Eperia Prešov.

Staňte sa aj vy členom tohto jedinečného vernostného systému Food Card, získajte vernostnú kartu a využívajte ihneď zľavu na konzumáciu vo Vašej obľúbenej reštaurácii.

Registrácia je jednoduchá a bezplatná!

Ako získate Food Card?

Vyplňte a odtrhnite registračný formulár z informačného letáku, ktorý dostanete v ktorejkoľvek z partnerských reštaurácii a odovzdajte ho obsluhujúcemu personálu. Ihneď získate Food Card a môžete si uplatniť zľavu z celkového účtu pri konzumácii vo všetkých partnerských prevádzkach.

 

         
PRVÁ VÝHODA DRUHÁ VÝHODA TRETIA VÝHODA ŠTVRTÁ VÝHODA PIATA VÝHODA
         
Registrácia vo vernostnom systéme Food Card je jednoduchá, rýchla a bezplatná. Stačí, ak vyplníte registračný formulár vo Vašej obľúbenej partnerskej reštaurácii, odtrhnete ho a odovzdáte obsluhujúcemu personálu.

Na vernostnú kartu Food Card nemusíte čakať dlho! Získate ju ihneď po registrácii od obsluhujúceho personálu.

Ihneď po registrácii môžete využívať hlavný benefit vernostnej karty Food Card, v podobe zľavy z celkového účtu vo všetkých partnerských reštauráciách.

Vernostná karta Food Card platí hneď v 14 partnerských reštauráciách.

Staňte sa majiteľom Food Card a získavajte pravidelne aktuálne informácie o dianí vo Vašich obľúbených reštauráciách.