• Slovenčina
  • English

Kalendár akcií - Archív

17. januára o 19:30 pokrstíme spolu náš Šariš Pub v Eperia Shopping Mall Prešov.

Hudobným hosťom a krstným otcom bude Marián Čekovský.

Vstup voľný.

Rezervácie na: +421 905 044 000

Možnosť rezervácie stola aj v reštaurácii Andiamo Pizza, ktorá bude otvorená tiež do 01:00.

Aj tento rok prichádza OKTOBERFEST do Pilsner Urquell Pubu v Košiciach aj v Prešove. Od 15.9. do 30.9. si u nás môžete vychutnávať originál čapovaný Krombacher a Paulaner, pravé bavorské špeciality a atmosféru mníchovského Oktoberfestu...

Čakáme Vás!

 

Každý školák, ktorý nám 30. júna prinesie ukázať vysvedčenie s čistými jednotkami dostane kopček smotanovej alebo ovocnej zmrzliny zadarmo.

Aj tento rok sa bude 20. JÚNA konať slovenské regionálne kolo súťaže PILSNER URQUELL MASTER BARTENDER 2017 v našom Pilsner Urquell Pube v Košiciach.

Aj tento rok sa bude 20. JÚNA konať slovenské regionálne kolo súťaže PILSNER URQUELL MASTER BARTENDER 2017 v našom Pilsner Urquell Pube v Košiciach.

Od 1. júna v našich cukrárňach Andiamo Caffe & Gelato v OC Atrium Optima a Andiamo Gelato v SC Aupark začínajú JAHODOVÉ DNI..

Pre malých aj veľkých maškrtníkov sme na tento deň v našich prevádzkach Andiamo Pizza a Andiamo Gelato v Auparku, Andiamo Pizza v Maxe a Andiamo Caffe & Gelato v Optime pripravili zmrzlinový pohár HAPPY GELATO s lentilkami a Kinder čokoládkou.

Aj u nás sa bude zelenať...

Príďte 17. marca do nášho Pilsner Urquell Pubu v Košiciach alebo Prešove, dajte si obľúbený Jameson, zotrite stierací žreb a vyhrajte super ceny.

Pripavujeme zelenú výzdobu, oblečte si aj vy niečo zelené a oslávte spolu s nami tradičný írsky sviatok DEŇ SV. PATRIKA!